Kategorijos
Dvikalbis ugdymas Mokiniams Mokytojams Tėvams

Bendradarbiavimas

Bendradarbiaujame su Vilniaus Goethes institutu

2021 m. Spalio 19 d. Filaretų mokykloje lankėsi Goethes instituto pedagoginio bendradarbiavimo, vokiečių kalbos kursų ir egzaminų programų koordinatorė Margarita Repečkienė ir svečias iš Vokietijos Tobias Campoverde.

Džiaugiamės galėdami dalyvauti kartu su kitais Lietuvos mokytojais Goethes instituto CLILIG projekte (integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas(is) Lietuvoje.).

Aktyvūs kalbos mokymo(si) metodai per kitų dalykų turinį atveria naujas perspektyvas užsienio kalboms ir padeda mokiniams ugdyti bendradarbiavimo, tolerancijos ir kritinio bei kūrybinio mąstymo kompetencijas.

Informacija apie projektą.

Bendradarbiaujame su Vokietijos mokyklomis

Nuo 2021 m. spalio mėnesio Filaretų pradinė mokykla pradeda naują bendradarbiavimo projektą su  Europaschule ,,Friedrich Schiller” pradine mokykla (Jena, Vokietija).Kartu su mokykla partnere kursime 2022 metų kalendorių, su mokiniais ir mokytojais virtualiai bendrausime ,,eTweening Live” platformoje. Mūsų mokyklos mokiniai turės puikią galimybę pabendrauti su bendraamžiais iš Vokietijos, bei praturtinti savo kalbinius įgūdžius.

Nuo 2022 m. balandžio mėnesio bendradarbiaujame su Vokietijos Gotha miesto „Ludwig Bechstein schule” mokykla.