Anglų kalba

Kaip padėti savo vaikui, jei jis nenori mokytis anglų k., jam nuobodu, o ir jo anglų k. rezultatai liūdina?

Unikali patyriminė anglų k. metodika 3-11 m. vaikams ,,6 kristalo briaunos“ padeda ĮSIMYLĖTI anglų k. ir pasiekti ŽENKLIAI GERESNIŲ REZULTATŲ linksmiau, įdomiau ir lengviau. Kiekviena pamoka – ŠVENTĖ, nes čia vaikai mokosi KALBĖTI angliškai pasitelkiant: eksperimentus, kūrybines dirbtuves, kulinarinę studiją, alfa kartos karalių – ponaitį Video, virsmus ir sporto šakų elementus, originalius ir kūrybingumą skatinančius žaidimus.

Daugiau informacijos apie Išmanaus kristalo organizuojamus užsiėmimus rasite čia.

Mokomės, statome ir žaidžiame su LEGO®

Bricks 4 Kidz® po pamokų būrelis vyksta naudojant LEGO® kaladėles, kurias vaikai labai mėgsta. Siekiant užtikrinti aukštos kokybės edukacinį žaidimą kiekviena pamoka yra įdomi, praturtinanti vaiko žinias, kuriant naujus projektus kiekvieną savaitę.

  • Mokomės – mūsų apmokyti, patikrinti Bricks 4 Kidz® mokytojai veda diskusiją, susijusią su tos dienos modeliu, naudojant pedagogų sukurtas medžiagas, skirtas mokyti įvairių dalykų sąvokas. Vaikai sužinos apie viską iš sukimo momentų ir trinties, robotų, kosmoso žvalgymo, filmų kūrimo ir DAUGIAU!
  • Statome – vaikai mokosi dirbti porose, taigi bendradarbiaudami su draugu jie susiduria su praktiniu modeliavimu nuo koncepcijos iki užbaigimo. Visi mūsų modelių planai yra sukurti Bricks 4 Kidz® dizainerių. Jų nėra žaislų parduotuvėse!
  • Žaidžiame – kiekvienoje pamokoje yra skiriama laisvo laiko, suteikiant vaikams galimybę plėtoti ir išplėsti savo kūrybiškumą ir vaizduotę.

Užsiėmimo trukmė – 90 min.

Dažnumas – 1 kartą per savaitę.

Mėnesio kaina su NVŠ krepšeliu – 21 eur.

Daugiau informacijos apie Bricks 4 Kidz® užsiėmimus rasite čia.

Gitaros pamokos

Gitaros pamokos visiems norintiems išmokti pagroti populiarios muzikos hitus. Grojame ir koncertuojame. Veda profesionali gitaristė, mokytoja-ekspertė, Agnė Varanavičienė.

Jei nori išmokti sugroti MANESKIN, ONE REPUBLIC ar SIA, prisijunk prie mūsų.

Daugiau informacijos apie užsiėmimus telefonu +37060122660

Karate

„Sostinės karate mokykla“ yra įkurta, dėl ilgametės aistros ir atsidavimo Kyokushin karate sportui. Mokyklos įkūrėjas ir treneris – 1DAN meistras Airidas Bladaitis, Lietuvos čempionatų prizininkas, Lietuvos taurės laimėtojas, įvairių turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

Daugiau nei 16 metus studijuojantis Kyokushin karate meną, savo sukauptą  patirtį ir žinias treneris siekia žaismingai perduoti vaikams supažindindamas juos su karate technika ir mokydamas kovos įgūdžių. Drauge didelis dėmesys skiriamas ir disciplinos, valios, susikaupimo ir pasitikėjimo savimi ugdymui, bendraminčių būryje vaikai mokosi sąžiningumo ir pagarbos kitiems.

Trenerio tikslas – išmokyti savo mokinius propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, motyvuoti juos siekti užsibrėžtų tikslų ne tik sporto srityje, bet ir kasdienybėje, ugdyti tvirto dvasinio ir emocinio charakterio asmenybes.

Daugiau informacijos apie Sostinės karate mokyklos užsiėmimus rasite čia.

Kristinos Piekautaitės šokių studija

Šokiai poroje

Pramoginiuose šokiuose užkoduota PRAMOGA! Mūsų šokių studijoje pramoginių šokių mokymas paremtas Pasauline šokių programa, kuri nustato sudėtingumo reikalavimus kiekvieno šokio deriniams tam tikrame šokimo lygyje.

Šokių kursų metu mokomės šokti:

  • Standartinius/klasikinius šokius – lėtą valsą, Vienos valsą, tango,lėtą fokstrotą, kvikstepą;
  • Lotynų Amerikos šokius – čia čia čia, rumbą, svingą/džaivą, sambą, pasadoblį;
  • Įvairius šokius, kurių muzika mums patinka! 😉 

Šokiai po vieną

Puikus pasirinkimas, jei norite šokti po vieną ir išbandyti įvairius šokių stilius. Šie šokiai yra šokami po vieną linijose (šokant šalia ar vienas už kito). Kiekvienas šokis tai atskira unikali choreografija. Šokama pagal skirtingų stilių muziką: Lotynų Amerikos, džiazo, funky, rock’n’roll, disco ir kt. 

Daugiau informacijos apie Kristinos Piekautaitės šokių studiją rasite čia.

Mažoji medicinos mokykla

Kodėl vaikai myli Mažąją medicinos mokyklą?

  • Tai linksma (žaisdami vaikai nesupranta, kad jie mokinasi!)
  • Jie apsirengia kaip gydytojai, veterinarai, farmacininkai, stomotologai, slaugytojai ir dar daugiau.
  • Jie mėgaujasi realiu potyriu, konsultuodami draugus, išbandydami tikrus gydytojų instrumentus.

Pirmaisiais metais 6-10 m. vaikai pasimatuos gydytojo aprangą ir mokinsis: bendrosios medicinos, veterinarijos, pediatrijos, slaugos, sporto medicinos.
Užsiėmimai vyks vieną kartą per savaitę, užsiėmimo trukmė 90 min.
Mėnesinis abonementas Vilniuje 80 eur.
Sezono nuolaida 10%, pusės sezono nuolaida 5%.

Daugiau informacijos apie Mažąją medicinos mokyklą Lietuvoje rasite čia.

Šaolin Kung Fu treniruotės

Ar kada nors girdėjote apie Šaolino vienuolyną? Jei ne, tuomet čia jums atsivers galimybė ne tik sužinoti, bet ir išbandyti ilgametes tradicijas turinčius kovos menus –  Shao Lin Wu Gong

Kviečiame pajausti praeities didybę bei įkvėpimą pas išskirtinius šios srities tradicijų tęsėjus bei puoselėtojus Lietuvoje. Treniruotes veda Lietuvos tradicinio Ušu asociacijos „Shaolin“ klubo „Tėkmė“ instruktorius Deividas Vaškelis, kuris su Kinijos kovos menais susipažino dar 1990 metais ir daugiau nei 20 metų gilinasi į filosofiją, šlifuoja šias praktikas, perteikdamas žinias ir kitiems. Tradiciniai kovos menai Deividui tapo gyvenimo būdu, kas, ko gero, kitaip ir neįmanoma. Praktikuojant šiuos kovos menus, išlaikoma ne tik fizinė forma, bet atrandama harmonija tiek savo viduje tiek santykyje su aplinka.

Daugiau informacijos apie klubo „Tėkmė“ teikiamas paslaugas rasite čia.

Programavimo užsiėmimai

Siekiant suteikti galimybę moksleiviams įgyti kompiuterinį raštingumą, VšĮ „Mokslo šviesa“ įkūrė programavimo mokyklą. Neformalaus ugdymo užsiėmimai vykstantys po pamokų, apima visas bendrojo ugdymo mokyklos pakopas. Mokome naudotis IT kasdieniniam mokymuisi, pažintinėms, tiriamosioms ir kūrybinėms veikloms, saugiam ir teisėtam komunikavimui, pasirengiant tolimesniam mokymuisi, studijoms ir profesinei veiklai.

Programavimas, ateities technologijos, robotizavimas, internetinių puslapių, mobilių žaidimų, programinės įrangos, ir dalykinių programų kūrimas skirtingiems įrenginiams!

Programavimo užsiėmimai vyksta 2 akademines valandas, kiekvienas vaikas gauna individualų kompiuterį. Būrelio kaina 35 eur/mėn.

Daugiau informacijos apie Všį Mokslo šviesa organizuojamus programavimo užsiėmimus rasite čia.

Šachmatų treniruotės

Diplomuoti šachmatų treneriai, ilgametė patirtis ir loginio mąstymo lavinimas. Vaikai tobulina intelektinius gabumus: koncentruoja dėmesį, stebi dėsningumą, prognozuoja veiksmus.

Apie šachmatų mokyklą

Lietuvos Šachmatų Mokykla (LŠM) – ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindiniai tikslai yra visoje Lietuvoje visų amžiaus grupių asmenis mokyti žaisti šachmatais, skatinti ir populiarinti šachmatų sportą, tikslingai, kryptingai ir kompetentingai integruoti šachmatų sportą į Lietuvos visuomenės gyvenimą, pasitelkiant mokslinę ir metodinę veiklą, šachmatų sporto pagalba, organizuojant šachmatų treniruotes, stovyklas ir kitus renginius, ugdyti ir tobulinti visuomenę Lietuvoje bei padėti visiems besidomintiems šia sritimi siekti profesinio tobulėjimo ir bendradarbiavimo.

Šachmatų būreliai vaikams Vilniuje

Lietuvos šachmatų mokykla siūlo šachmatų būrelius vaikams su galimybe pasirinkti vieną iš daugybės lokacijų pagrindiniuose Lietuvos didmiesčiuose: Vilniuje ir Kaune. Čia vaikas ne tik susipažins ir bendraus su bendraamžiais, bet ir tobulins savo protinius įgūdžius bei loginį mąstymą. Vaikai įgaus gilesnes žinias apie šachmatų istoriją, žaidimo teoriją ir struktūrines partijos dalis (debiutu, mitelšpiliu, endšpiliu). Taip pat, užsiėmimų metu skatinamas ir ugdomas vaikų gebėjimas kritiškai mąstyti, sugebėti pasirinkti bei laiku orientuotis dinamiškoje aplinkoje.

Mėnesinis mokestis už šachmatų treniruotes – 20 Eur/mėn. Šį mokestį reikia sumokėti iki einamojo mėnesio 10 d. (elektroninė sąskaita siunčiama į tėvų registracijos metu nurodytą el. paštą). Jei per mėnesį įvyksta 1 arba 2 užsiėmimai, mėnesinis mokestis gali būti sumažintas per pusę.

Paskyrus NVŠ krepšelį, įmoka už šachmatų treniruotes yra mažinama savivaldybės nustatytu NVŠ krepšelio dydžiu (NVŠ krepšelis daugelyje savivaldybių yra taikomas nuo spalio 1 d.).

Daugiau informacijos apie Šachmatų mokyklą rasite čia.

Robotikos akademija

ROBOTIKA – mokykis robotikos ir pažink pasaulį!

Būrelyje vaikai konstruos LEGO robotus, programuos, gilinsis į edukacines temas, mokysis kūrybiškumo, loginio mąstymo, koncentruoti dėmesį ir komunikuoti tarpusavyje!


Robotikos akademijos edukacinė programa orientuota į pasaulio pažinimą, ekologiją, kasdienius įpročius, ateities profesijas, naujausias technologijas, virtualų pasaulį.


Vaikai taip pat mokysis aritmetikos: daugybos, dalybos, trupmenų, išmoks apvalinti skaičius, susipažins su algebra, mokysis koordinačių geometrijos, spręs įvairias užduotis susijusias su tūrio ir masės sprendimais, o svarbiausia mokysis rodyti ir interpretuoti gautus duomenis.

Robotikos akademijos būreliai:
● Pirmokams – ketvirtokams (7-10 m. vaikams)
● 1 kartą per savaitę
● Būrelio trukmė – 1 val. 30min.
● Papildo formaliojo švietimo programą
● Galimybė gauti NVŠ krepšelį
● Robotų konstravimas ir programavimas
● Pasaulio pažinimo pamokos
● Matematika ir loginis mąstymas

Daugiau informacijos apie Robotikos užsiėmimus rasite čia.