Kategorijos
Dvikalbis ugdymas Naujienos

Metų vokiečių kalbos mokytojo(s) 2023 apdovanojimo laureatė – vilnietė Rima Pranciška Oganesian

Esame be galo laimingi!
Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos vokiečių kalbos mokytoja Rima Pranciška Oganesian tapo Metų vokiečių kalbos mokytojo 2023 apdovanojimo laureate!

Vilniaus universiteto Vokiečių filologijos katedros iniciatyva, kasmetinis Metų vokiečių kalbos mokytojo(s) apdovanojimas skiriamas mokytojoms ar mokytojams už aktyvią pastarųjų metų pedagoginę, organizacinę ir kūrybinę veiklą – vokiečių kalbos mokymą(si), tarpkultūrinį pažinimą ir daugiakalbystės sklaidą.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų nuostabiąją mokytoją Rimą už jos meilę vokiečių kalbai ir ją besimokantiems mokiniams!

O Tannenbaum, o Tannenbaum,

 wie grün sind deine Blätter.

Du grünst nicht nur zur Sommerzeit,

 nein, auch im Winter, wenn es schneit.

Šis paprastas vokiškas eilėraštis vis dar nuskamba Filaretų mokyklos buvusių mokinių lūpose, kai jie sugrįžta pas mus jau su savo vaikais…

2024 m. vasario 15 d. Vilniaus Filaretų pradinėje mokykloje, jaukiu renginiu buvo pasveikinta apdovanojimo Metų vokiečių kalbos mokytoja 2023 laureatė – Rima Pranciška Oganesian.

Dėkojame visiems atvykusiems pagerbti ir įteikti apdovanojimą mūsų mylimai mokytojai Rimai: Vilniaus miesto savivaldybė, Goethe-Institut Litauen, VU Vokiečių filologijos katedra, Reiz Tech, UAB Stevila bei Vokietijos – Baltijos ateities fondo atstovams, Mokyklos tarybos atstovams.

Dėkojame dvikalbio ugdymo klasių mokiniams ir mokytojoms už renginio metu sukurtą pakilią, muzikalią ir šventišką nuotaiką.