Kategorijos
Be kategorijos

Mokinių priėmimas 2022/2023 mokslo metams

Papildomai į Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos pirmas klases kviečiami šie mokiniai: 

MOK -75007, MOK – 82901, MOK – 76198, MOK – 78773, MOK – 78772, MOK – 81758, MOK – 81792. 

Galutinį apsisprendimą dėl vieno iš gautų kvietimų tėvai turi išreikšti nuo birželio 7 dienos 16,30 val. iki birželio 9 dienos 15 valandos.

Iki birželio 9 dienos 15 valandos nepasirinkus vieno iš kvietimų birželio 10 dieną 8 valandą sistema automatiškai vaiką priskirs tai įstaigai, kuri siuntė kvietimą ir prašyme yra aukščiausiai iš siuntusių kvietimą mokyklų tėvų nurodyta prioriteto tvarka.  Tokie vaikai likusioms prašyme nurodytoms įstaigoms vėlesniuose priėmimo etapuose bus matomi kaip „pasirinkę kitą ugdymo įstaigą“ ir jų prašymai nebebus svarstomi.

Negavę kvietimo nei į vieną mokyklą tėveliai galės redaguoti prašymus parenkant mokyklas dar turinčias vietų nuo birželio 10 iki 12 dienos.

Birželio 13 dieną, jei atsiras atsilaisvinusių vietų, visi sistemoje matomi mokyklai pateikti, bet dar negavę kvietimų prašymai bus svarstomi ir įvertinami iš naujo sudarant atnaujintą konkursinę eilę, nes birželio 10-12 sistemoje vėl įjungus prašymų teikimą gali būti atsiradę naujai pateiktų, pirmuose etapuose nebuvusių, prašymų.

Dėl sutarčių pasirašymo. Ugdymosi sutartys pasirašomos prašymų teikimo sistemoje, naudojantis elektroniniu parašu. Prašome tėvelių įvertinti galimybę pasirašyti šiuo patogiu ir greitu būdu. Sutarčių pasirašymas vyks visą vasarą.  Tėvams, neturintiems jokios galimybės pasirašyti elektroniniu parašu, bus sudaryta galimybė pasirašyti popierinę ugdymosi sutartį, atvykus į Filaretų mokyklą.