Kategorijos
Naujienos Renginiai

Protų mūšis „Sveikuoliukai-Sveikatukai” 2023 m.

2023 m. balandžio 18-tą dieną Vilniaus Filaretų pradinėje mokykloje vyko Protų mūšis (viktorina) „Sveikuoliukai-Sveikatukai“. Renginį organizavo visuomenės sveikatos specialistė Aida Zalieskienė ir dir. pavaduotoja ugdymui Jolita Juknevičienė.

Šis renginys skirtas sveikatą skatinančių mokyklų 30-mečiui paminėti bei pasaulinei sveikatos dienai.

Viktorinoje „Sveikuoliukai-Sveikatukai“ dalyvavo 3 – 4 klasių mokiniai. Viso 7 komandos.

Po nuotaikingo mokyklos direktorės Nijolės Malinauskienės pasveikinimo, viktoriną pradėjome komandų prisistatymais. Komandos turėjo sugalvoti pavadinimus, nupiešti plakatą atspindintį komandos pavadinimą ir taip prisistatyti.

2023m. viktorinos „Sveikuoliukai-Sveikatukai“ komandų  pavadinimai : „Obuoliukai“3A, „Geniai“3B, , „PABUMI“3C,  „Vegetarai“4A, , „Vaisinukai“4B, , „Pomidoriukai“4C, „Sveikuoliai“4D.

Po šaunių komandų prisistatymų pradėjome protų mūšio žaidimą. Komandos uoliai tarėsi tarpusavyje atsakydamos į protų mūšio klausimus. Paskutinėje užduotyje reikėjo  atpažinti prieskonių pavyzdžius (cinamono, kardamono, vanilės, gvazdikėlių, laurų lapų ir muskato riešuto).

Po trumpos pertraukėlės  komisijai susumavus taškus paaiškėjo nugalėtojai, o prizinių vietų patikslinimui buvo užduodami papildomi klausimai.

 2023m. Filaretų pradinės mokyklos Protų mūšis „Sveikuoliukai-Sveikatukai“ nugalėtojai:

I vieta – komanda „Vaisinukai“4B

II vieta – komanda „Sveikuoliai“4D

III vieta – komanda,  „Vegetarai“4A

Išaiškėjus nugalėtojams atėjo ir džiugiausia viktorinos dalis – apdovanojimai.

Už prizus dėkojame Vilniaus Visuomenės sveikatos biurui. Ačiū už pagalbą organizuojant viktoriną dir. pavaduotojoms ugdymui Jolitai Juknevičienei ir Rasai Saldukei bei raštinės vedėjai Ainei Gutauskei.

Esat pandemijai kasmetinė „Sveikuoliukai-Sveikatukai“ viktorina buvo nutrūkusi. Smagu, kai vėl galime džiaugtis bendravimu, smagiai ir įdomiai praleisti laiką, sužinoti ir išmokti kažką naujo. Sveikiname visus šios viktorinos dalyvius, nes svarbiausia dalyvauti, o ateityje maži konkursai dažnai išauga į didelius.

Visiems linkime būti sveikiems ir laimingiems!