Kategorijos
Būreliai Mokiniams Tėvams

Šachmatų treniruotės

Diplomuoti šachmatų treneriai, ilgametė patirtis ir loginio mąstymo lavinimas. Vaikai tobulina intelektinius gabumus: koncentruoja dėmesį, stebi dėsningumą, prognozuoja veiksmus.

Apie šachmatų mokyklą

Lietuvos Šachmatų Mokykla (LŠM) – ne pelno siekianti organizacija, kurios pagrindiniai tikslai yra visoje Lietuvoje visų amžiaus grupių asmenis mokyti žaisti šachmatais, skatinti ir populiarinti šachmatų sportą, tikslingai, kryptingai ir kompetentingai integruoti šachmatų sportą į Lietuvos visuomenės gyvenimą, pasitelkiant mokslinę ir metodinę veiklą, šachmatų sporto pagalba, organizuojant šachmatų treniruotes, stovyklas ir kitus renginius, ugdyti ir tobulinti visuomenę Lietuvoje bei padėti visiems besidomintiems šia sritimi siekti profesinio tobulėjimo ir bendradarbiavimo.

Šachmatų būreliai vaikams Vilniuje

Lietuvos šachmatų mokykla siūlo šachmatų būrelius vaikams su galimybe pasirinkti vieną iš daugybės lokacijų pagrindiniuose Lietuvos didmiesčiuose: Vilniuje ir Kaune. Čia vaikas ne tik susipažins ir bendraus su bendraamžiais, bet ir tobulins savo protinius įgūdžius bei loginį mąstymą. Vaikai įgaus gilesnes žinias apie šachmatų istoriją, žaidimo teoriją ir struktūrines partijos dalis (debiutu, mitelšpiliu, endšpiliu). Taip pat, užsiėmimų metu skatinamas ir ugdomas vaikų gebėjimas kritiškai mąstyti, sugebėti pasirinkti bei laiku orientuotis dinamiškoje aplinkoje.

Mėnesinis mokestis už šachmatų treniruotes – 25 Eur/mėn. 

Paskyrus NVŠ krepšelį, įmoka už šachmatų treniruotes yra mažinama savivaldybės nustatytu NVŠ krepšelio dydžiu (NVŠ krepšelis daugelyje savivaldybių yra taikomas nuo spalio 1 d.).

Registraciją rasite čia.

Daugiau informacijos apie Šachmatų mokyklą rasite čia.