Kategorijos
Naujienos Projektai

Projektas „Uniforma Filaretų mokyklai”

Džiaugiamės kartu su Vilniaus dailės akademijos Mados dizaino katedros 3 kurso studentais įgyvendintu projektu „Uniforma Filaretų pradinei mokyklai“.

Dėkojame studentams už originalias, šiuolaikiškas idėjas, kuriant Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos uniformų dizainą, dėstytojoms prof. Jolantai Talaikytei ir lekt. Rūtai Kvaščevičiūtei už bendradarbiavimą.  

Mums tai yra ne tik apie rezultato pasiekimą – naujų uniformų dizainą, bet ir patirtį, kuri tikime buvo svarbi ir praturtinanti tiek mus, tiek būsimus mados kūrėjus.

Mados dizaino katedros 3 kurso studentės Marijos Maziliauskaitė sukurtas filaretų žmogeliukas ir Evaldo Kašiubos pasiūlytos džemperio idėjos bus įgyvendintos naujų mokyklinių uniformų dizaine. 

Marija Maziliauskaitė : „Jaunieji Žemės gyventojai pažįsta juos supančią aplinką, pradeda save suvokti socialiniam koncepte. Vis labiau jų gyvenimuose žmogus atsiskleidžia ne tik kaip gamtos, bet ir kaip kultūros dalyvis. Augant jų kasdienybės įvairialypiškumui, mažojo žmogučio apranga turi prisiderinti ir tinkamai tarnauti. Čia ir prasideda uniformos paveikslo paieškos. Logo – filaretų žmogutis.”