Kategorijos
Naujienos Renginiai Tėvams

Stovykla „Smalsučių vasara 2022” septintoji diena

2022-06-21 Septintoji „Smalsučių vasara 2022” diena stovykloje. 

Nors už lango stipriai lyja net baisu, tęsiam veiklą mes kartu! 

• Ryte kaip visuomet rinkomės į stovyklą, aktyviai sportavome, atlikome tempimo pratimus, jog visi nubustume tokią apsiniaukusią dieną. 

• Vėliau visų mūsų laukė trijų paskaitų ciklas temomis: Saugus elgesys prie vandens telkinių; Vasaros pavojai; Pirmoji pagalba. Paskaitas skaitė VSS Aida Zalieskienė. 

Kartu su vaikais pasižiūrėjome filmuką Saugus elgesys vandenyje. Aptarėme, kaip elgtis prie vandens ir jo telkinių bei prisiminėme saugaus elgesio taisykles prie vandens. O kad vasara būtų smagi ir džiugintų mus savo malonumais mokėmės ką daryti, kad nepultų uodai, vapsvos, erkės ir ką daryti  jiems įkandus ar įsisiurbus. Kaip elgtis miške sutikus gyvatę ar žaltį ir ką daryti jiems įkandus. Kaip elgtis žaibo, griaustinio ir audros metu. Kaip išvengti perkaitimo ir saulės smūgio, bei kokią pagalbą suteikti jį patyrusiam. Kaip suteikti pagalbą nusibrozdinus, nusideginus. Mokėmės bintuoti čiurną esant jos patempimui ir suteikti pirmąją pagalbą ją patyrusiam. Iš vaikų reakcijų buvo galima spėti kad čia buvo viena įdomiausių mokymosi veiklų. Visiems linkime šiltos ir saugios vasaros, daug šypsenų ,įspūdžių, geros nuotaikos ir smagaus bei saugaus poilsio.

 • Smalsučių diena tuo nesibaigė, nepabūgę lietingo oro keliavome į Vytauto Kasiulio dailės muziejų. O ten mūsų laukė Afrikiečių meno paroda, kurią apžiūrėję leidomės į kūrybines dirbtuves „Oro teptukas“ ir tapome mažaisiais Graffiti technikos žinovais. Piešėme, purškėme dažais bei išgavome savitus meno kūrinius. 

• Nors už lango ir toliau pliaupė lietus, mes puikiai nusiteikę toliau vykdėme stovyklos programą. Vėl visi drauge mokyklos salėje kibome į bendrą veiklą, žaidimą „Muzikinės kėdės“. Lavinome savo atidumą, vikrumą ir klausą. Buvo visiems labai smagu. 

Pasirodo ir lietingą bei apniurusią dieną, galime paversti nuotaikinga ir nuostabia. Svarbiausia gera nuotaika ir puiki kompanija. 

Štai tokia mūsų šiandienos kūrybiškumo ir įspūdžių kupina diena!

Su nuoširdžiausiais linkėjimais stovyklos „Smalsučių vasara 2022” vadovai.