Kategorijos
Naujienos Renginiai Tėvams

Stovykla „Smalsučių vasara 2022” aštuntoji diena

2022-06-22 Aštuntoji „Smalsučių vasara 2022” stovyklos diena

Šiandien oras nuostabus, tad keliausime kartu! 

• Susirinkome visi kartu salėje aptarti dienos planą, pasikartojome saugumo kelyje taisykles. 

• Ir nieko nelaukę išėjome pėstute iki Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejaus. Mus pasitiko kino aktorė, kuri vedė mus iki didžiosios salės, o čia ir prasidėjo linksmybės! Edukacija „Muzika be ribų”. Gaminome savo kastanjetes iš antrinių žaliavų. Pasigaminę smagiai išbandėme savo pagamintus Ispanų instrumentus, padarėme tikrą „Smalsučių muzikos orkestrą”. Ritmavome ne tik salėje, bet ir išėję į lauką. Buvo labai garsu bei linksma! 

 • Smalsučių diena tuo nesibaigė, mūsų laukė ir antroji dienos užduotis kelionė į Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešąją biblioteką. O ten mūsų laukė kūrybiškumo laboratorija. Išklausėme paskaitą apie mus supančius ženklus bei gavome užduotį pagaminti save atspindintį ženklą. Tuojau pat kibome į darbus! Nupiešę ant apskritimo formos lapo savo ženklą įspaudėme jį su spaudimo staklėmis. Štai dar vienas papuošalas puošė mūsų megztinius, švarkelius, palaidines. Likome sužavėti bei patenkinti. 

• Grįždami į mokyklą sustojome parke pailsėti, tačiau produktyviai padirbėję turėjome ir atsigaivinti, tad skaniosios ledų porcijos pasiekė kiekvieną šaunų dalyvautoją 🙂 

Štai tokia mūsų šiandienos kūrybiškumo ir įspūdžių kupina diena! 

Su nuoširdžiausiais linkėjimais Filaretų mokyklos stovyklos „Smalsučių vasara 2022” vadovai.