Kategorijos
Projektai

Olimpinis mėnuo 2021

Projekto partneriai

„Olimpinis mėnuo“ – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams.

Projekto tikslas

Projekto tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

Projekto veikla

Olimpinis mėnuo 2021

Temos:

  •  Fizinis aktyvumas
  • Sveika mityba
  • Emocinė sveikata
  • Bendradarbiavimas

Projekto trukmė

2021 m. ruduo

Projekto koordinatorius

Vilniaus Filaretų pradinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Ieva Kareivienė, tel. 8 (5) 215 4963, el. paštas ieva.kareiviene@filartetai.lt

Projekto įgyvendinimas

Vykstančio projekto metu pradinių klasių moksleiviai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai laiką leisti pertraukose tarp pamokų ir, jei įmanoma, pamokose, išbando įvairias mankštas ir žaidimus.

Tradiciškai į projektą įsitraukė ir olimpiečiai. Žinomi Lietuvos sportininkai paruošė pratimus mankštoms, vaikai taip pat turėjo proga su atletais pabendrauti virtualiai. Dalyvaujančių mokyklų pedagogai buvo aprūpinti vaizdinėmis rekomendacijomis kaip vesti fizinio ugdymo pamokas ar užsiėmimus tarp pamokų, patarimais apie visas projekto temas.

Taip pat į projektą įsitraukė ir Lietuvos golbolo vyrų rinktinės žaidėjai bei vyr. treneris Valdas Gecevičius, kurie pasidalijo bendradarbiavimo svarba jų gyvenime ir sporte.